Pazar , Kasım 10 2019
Ev / Genel / Özlem Mesajları

Özlem Mesajları

SAYFA İÇERİĞİ: Özlem Mesajları, Duygusal Özlem Mesajları, Etkileyici Özlem Mesajları, Sevgiliye Özlem Mesajları, Özlem Mesajları Kısa, Özlem Mesajları 2019,

Sayfamızda özlem duyduğumuz kişiler için hazırlanmış en duygusal mesajlara yer verdik. Mesajları sosyal medya hesabınızdan yayımlayabilir, mesaj yoluyla sevdiklerinize iletebilirsiniz.

ÖZLEM MESAJLARI

Özlem Mesajları

Özlem Mesajları

”Seni özlemenin her haline büründüm, yine de özlemenin senden başka halini sevemedim.”

”Kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damlanın serinliğini biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön yeter. Ben o rüzgarda olacağım.”

”Dinsizin hakkından imansız gelir de. Sensizliğin hakkından kim gelecek ? Ben onu düşünüyorum sevgili .”

”Bir isim var unutamadığım… Bir çiçek var koparamadığım… Bir hayal var kuramadığım… Birde sen varsın özleyip de ulaşamadığım…”

”Süzül gel bir bahar güneşinde. Biraz portakal rengi karıştır gelişine, biraz da leylak kokusu. Özledim seni.”

”Baharımsın gülümsün, kanaryam bülbülümsün, senden ayrılamam ben sen benim kaderimsin.”

”Sıkıntı çekecek kadar gücüm, acı çekecek kadar sabrım kalmasa da seni sevecek kadar kalbim her zaman vardır. Hani dağlarda dört mevsim erimeyen kar olur ya; yokluğunda yüreğimden eksilmeyensin sevdiğim.”

”Merhaba hüzün adası; ben duygu gemisi, gecenin katranlığında yanaştım limanına, yüküm mutluluk. Kulak ver bak ne diyor gemideki ses. Özledim seni biriciğim.”

”Özlem yakarsa yüreğini ve acı çekersen hasretten beni an! Çünkü ben içimde yüzbinlerce özlemimle her gün seni yaşıyorum, seni delicesine özlüyorum, sana doyamıyorum.”

”Bu gece gözlerinde ayın doğmasını bekle, yıldızlara dokunmaya çalış, dokunamadığın için üzülme onları seyretmekle yetin… Benim seni özlemekle yetindiğim gibi.”

”İçim dolu dolu ama işte anlamsız her şey . Sen olmayınca ne yazsam ne desem boş . En güzeli sen ol yanımda her şey dolu olsun sen bardak ol ben su oluyum.”

”Uyurken seni izlemek vardı şimdi. Kokunda sarhoş olmak. Seni uyandırmak için can atmak ama kıyamamak.”

”Eğer beni hissetmek istersen bir gece yarısı odanın tüm pencerelerini aç ve içine derin bir nefes çek bil ki içine çektiğin her nefeste beni tadacaksın.”

”Pişmanlıklar içinde. Boğazımdaki düğümlenmiş hatıraların anısıyla, seni içimde bitirircesine resimlerimizi kestim tek tek, mektuplarımızı yaktım kul olana dek.”

”Göz yaşlarını görürsem, erir kanatlarım, uçamam rüyalarımda yanına, sonsuzluk senle başladı.O küçük dünyamda, unutma gittiğinde yarım kaldım.”

”Çarşıda kaybolan çocuğun elinde soğuyan anne sıcaklığı hızıyla ayrıldın benden, oysa ben çay bardağında bırakılan dudak payı kadar bile ayrı kalamam senden.”

”Usandım yeşermemiş umutsuz bahçeyi beklemekten, usandım tarla kuşunun sesinden, usandım bu yürekten, kendimden. Usandım durup durup seni özlemekten.”

”Seni hatırlarım güz yağmurlarında hoyrat türkümsün, yankılanan dağlarda birden yokluğun gelir aklıma seni sensiz yaşarım dökülen yapraklarda.”

”Merhaba özlenmesi en güzel insan; özümde özlediğim, gözümde tüten, gülünce beni güldüren yüz, duyduğumda en mutlu olduğum ses… Seni çok özledim.”

”Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara kulakların ansızın çınlarsa bil ki bir yerlerde delice özleniyorsun.”

”Adını kurumuş bir gül gibi saklıyorum yüreğimde,bu sevgiyi senden uzaklarda sensiz yaşıyorum.ne sesin var nede kökün hangi günahımın bedeli bu yokluğun.”

”Saçlarımı kesip rüzgâra atacağım! Ta ki haber götürsün bir gün sana! İçimde bir şeytan var, diyor ki: Aklına ne gelirse yapsana.”

”Sabahları seviyorum, insanları seviyorum, filmleri, şarkıları, kitapları, sıcak ekmeği, kalabalık sofraları, çikolatayı, minicik bebekleri, rüzgarda yaprak olmayı, geceleri yıldız olmayı, yaz gecesinde yağmur olmayı sevdim… Ve en çokta seni sevdim, hep yokluğunda.”

”Kaybetme korkusu ta içimdeyken, bekle diyorsun döneceğim bir gün. Beden beklemesine bekliyor ama yürek kan ağlıyor sensiz geçen her gün.”

”Karanlık akşamlarda ,mutsuz yarınlarda,yalnızken uzaklarda gülmeyi unutma! Sevdiğin seninle olmasa da sevmeyi unutma! Sevmeyi unutmuş olsan da sevildiğini unutma.”

”Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum…ama kalbim gibi ellerimde yanar diye korkuyorum.”

”Şimdi daha iyi anlıyorum ki nefes almak değilmiş yaşamak, ateşlerde yanmak gibi bir şey severken bile sensiz olmak.”

”Öyle senden çok uzaklarda değilim, görmesini bilen gözlerin bakışındayım, belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım.”

”Yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken, bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, çünkü gülüşünü çok özledim.”

”Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz… Unutma sevmek daima beraber olmak değildir. Sen yokken bile seni yürekte yaşatabilmektir.”

”Hey sen! Sen, seni özleyenden habersizce özlemle özlenmektesin. Sen var ya sen, özlediklerimin içinde en güzel, en büyük özlemimsin.”

”Bu akşam yine sensizlik düştü içime, bu akşam gözlerin doğdu yüreğime, çekilmez oldu hasretin bedenime, ağladım anılara sessizce bu akşam ölmek istedim yine habersizce.”

”Benden çok uzakta olsan da sana sarılıp dokunamasam da sana sesimi duyuramasam da kalbimizin bir olduğunu ve seninde beni ben kadar özlediğini biliyorum.”

”Bir gün anlarsın hayal kurmayı, beklemeyi, ümit etmeyi, lanet edersin yaşadığına. Maziden ne kalmışsa yırtar atarsın, seni sevdiğimi işte o gün anlarsın.”

”Ilık bir rüzgar esti buradan, nereden estiğini bilemedim nereye gidiyorsun dedim özlenen her yere dedi aklıma sen geldin çünkü özlenen sendin. Bir tanem ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.”

”Ne olurdu saadetlerin en büyüğü işte ellerimde al diyebilseydim, anlardın ve hiç gitmezdin değil mi bir gün olduğun gibi kal diyebilseydim.”

”Sesine mevsimlerin eğildiği, gözlerine baharın ağladığı, ağlar gibi gülmeni, dokunuşlarımla gülecek gibi duran yüzünü özledim.”

”Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek, ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek. Bırakıp gitsen de unuturum sanma, zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.”

”Sana olan sevgim; bedenimdeki kanların hepsi bedenimi terk edince ve ben ölünce bitecektir.”

”Balıkların sevgisini bilir misin birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler bende şimdi sana dokunamıyorum çünkü sen hep yüreğimdesin.”

”Bu akşam yine sensizlik düştü içime,bu aksam gözlerin doğdu yüreğime, çekilmez oldu hasretin bedenime,ağladım anılara sessizce bu akşam ölmek istedim yine habersizce.”
”Yaşadığım her an seni özlemeye itiyor beni, ağır geliyor yokluğun beklediğimsin, özlediğimsin, özlemimsin.”

”Her neyse özledim seni o kadar. Bir de üzülmek çıktı başıma, her saniye seni sevmek varken.”

”Sevdimse verdiğin yürekle sevdim, sen açtın bu ufku karşımda, sonsuz yürüdüm bir yolun sonuna geldim yıkık, üzgün ve paramparça sensiz.”

”Bir taşa seni özledim yazıp kafasına atmak istiyorum belki o zaman özlemek ne kadar acıtıyor anlar.”

”O gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusunda kimi zaman yanımdasın, kimi zaman rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma.”

”Kader beyaz kağıta sütle yazılmış yazı, elindeyse sıyır beyazdan beyazı. Allah’ımdan umuyorum ki seni kaderime yazmış olsun.”

”Ah yâr yeminler, olsun ki; Gün, gün değil.. Karış, karış özlemin kokuyor buralar.”

”Gel artık yarim gel, gelde kapat açtığın yaraları, kabuk tutmasın artık, acıtmasın canımı.”

”Seni görmediğim günler karanlıktayım, katran gecelerdeyim cehennem misali bir yerdeyim… Bir demir nasıl paslanır, bir elma nasıl çürürse işte öyleyim.”
”Gözlerimi açtığım andan uyuyana kadar sadece seni özleyeceğim.”

Hakkında Sözler Diyari

Güzel Sözler,Resimli Sözler,Aşk Sözleri,Mevlana Sözleri,Ünlü Sözleri,Anlamlı Sözler,Özlü Sözler ve Daha Nice Sözlerin Bulunduğu Güzel Söz Sitesi.

İlginizi Çekebilir

Resimli Facebook Sözleri

Sayfa İçeriği: Resimli Facebook Sözleri 2019, Resimli Facebook Sözleri Yeni, Resimli Facebook Sözleri İndir, Resimli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir